logo Earth Sky Jóga, odkaz na začátek stránky

Earth Sky Jóga

Studio Earth Sky Jóga

Earth Sky Joga je jméno malého jógového studia ukrytého ve stínu a bezpečí bambusů v pražské Troji. Unikátní prostředí rodinné bambusové zahrady poskytuje klid všem návštěvníkům a zároveň ideální prostor pro setkávání, vzdělávání a osobní růst.

Nabízíme cvičení jógy pro dospělé, ke kterému se každý týden scházíme v malých skupinách. Lekce nabízejí relaxační techniky, jemné ásany (tělesné pozice), pránájámu (dechová cvičení) a meditaci. Probíhají v angličtině, lektorka ale ovládá též komunikaci v češtině. Vítán je každý, kdo má zájem objevovat své spojení se Zemí, Nebem, vlastním Já a všemi bytostmi s pomocí celostního cvičení jógy.

Pokud máte zájem o více informací nebo byste se chtěli přihlásit na lekci, napište prosím na e-mail laura@earthskyjoga.cz.

Těšíme se na vás!

Pronájem

Bambusovou zahradu a studio je možné si pronajmout na víkendové semináře a workshopy. Maximální kapacita studia, kde se konají kurzy jógy, je 10 studentů (pro větší pohodlí je ideální počet 8). V letní sezóně od května do září lze pronajmout také fóliovník, který pojme i větší společenské události.

Ve studiu jsou k dispozici podložky a pomůcky na cvičení. K dispozici je toaleta a sprcha. Je možné využít také konvičky a šálky na čaj a konvici na horkou vodu. Více informací o prostorách k pronájmu, cenách a možnostech rezervace Vám ráda sdělí Laura Kocourek na adrese laura@earthskyjoga.cz.

Pronájem bambusové zahrady a studia

Máte-li zájem pronajmout si bambusovou zahradu anebo studio pro Váš víkendový seminář nebo workshop, ozvěte se nám!

Výuka angličtiny

Vedle týdenních cvičení jógy pro dospělé nabízí studio Earth Sky Jóga také hravé kurzy angličtiny pro děti. Kurzy jsou rozděleny do tří úrovní: 1. Curious Creatures (Zvídavá zvířátka) pro děti od 4 do 6-7 let, 2. Excited Explorers (Nadšení průzkumníci) vhodné od 7 do 9-10 let a 3. Confident Communicators (Komunikujte s jistotou) pro mládež od 10 do 13-14 let.

V malých skupinkách klademe důraz na zábavnou formu výuky a na to, aby děti cítili podporu při objevování nového jazyka. Každý se učí jinak a proto se v každé lekci střídají různé přístupy k osvojování angličtiny, mimo jiné pohybové hry, zpěv, rozpoznávání jednoduchých slov na pohled, myšlenkové mapy, čtení příběhů a mnohé další.

Podrobnosti a přihlášení vašeho dítěte spolu můžeme domluvit na e-mailu laura@earthskyjoga.cz.

O instruktorce

Laura Kocourek je původem Američanka žijící v Česku od roku 2011. Láska k józe se v ní probudila ve Vermontu, kde v roce 2007 začala studovat převážně Aštanga vinayasa jógu. Od té doby se zabývala mnoha různými jógovými styly: Hatha a Jivamukti, jógou restorativní, prenatální a terapeutickou. V roce 2013 Laura absolvovala 200hodinový kurz Hatha jógy pod vedením instruktora z Yoga Alliance, mezinárodně uznávané společnosti, která sdružuje školy jógy a lektory po celém světě. Momentálně se vzdělává v dalším 100hodinovém kurzu zaměřeném na terapeutickou jógu.

Pro Lauru jóga znamená celostní přístup k životu, který dodává sílu v rovině fyzické, mentální, emocionální a spirituální. Earth Sky Joga studio je pro ni místem, kde se lidé mohou setkávat a nalézt společnost, uzdravovat se a růst. Laura i v roli učitelky zůstává také studentkou a je hluboce vděčná všem svým učitelům i žákům, kteří ji provázeli a provázejí na její jógové cestě. Z této podpory čerpá inspiraci k tomu, aby svou cestu sdílela s ostatními.

Laura také ráda učí děti angličtinu, zabývá se studiem čaje a bylinek, medituje, hraje fotbal a tráví čas se svými třemi úžasnými chlapci.

Bambusová zahrada Troja

bambusy.cz

Jan Kocourek se o bambus zajímal už od dětství. V patnácti začal sbírat různé druhy bambusů a dnes, o třicet let později, má sbírku více než 250 různých druhů. Trojská bambusová zahrada vznikla v roce 2003 a dnes nabízí nejrozmanitější nabídku bambusu na českém trhu.

Bambusová zahrada Troja nabízí a zajišťuje:

  • pěstování a prodej bambusu
  • pronájem bambusu na akce různých typů, pro film a reklamní účely
  • úpravu zahrad a další zvelebovací práce
  • zahradnické poradenství

Více informací naleznete na našem webu: www.bambusy.cz
Facebook: bambusárium rosteto s.r.o.
Instagram: bambusy.cz
Email: info@bambusy.cz
Telefon: (pouze v otvírací době)
- na prodejnu: +420 725 783 121
- Jan Kocourek: +420 602 204 228

Nejlepší je zavolat nebo přijít na čaj mezi bambusy.

Kontakt

Adresa:

Na Farkách 855/18
171 00, Praha 7 – Troja

Telefon:

+420 606 560 359